Domů Galerie

                  Transfer Oil od Studia Ido

Design nového prostoru společnosti Transfer Oil od Studia Ido odráží základní hodnoty společnosti a doplňuje ultra současnou vizi pracovního prostředí s dynamickými otevřenými prostory. Volba tapet Glamora s jejich bezešvými spoji vytvářejícími nepřerušovaný dezén zdůrazňuje vizuální efekt plynulosti prostoru.


                  Dekorativní postmodernismus

Dekorativní postmodernismus. Tento milánský byt vyniká díky kontrastnímu interiérovému designu od Puntofilipino, opouštějícímu dnešní minimalistický vkus ve prospěch silně dekorativní estetiky typické pro art deco a pop art od Memphis Group.


                  Nannini v Reggio Emilia

Myšlenkou showroomu brýlí Nannini v Reggio Emilia je představení DNA společnosti se zaměřením na jemnost italské výroby. Designérovi a architektovi Gualtieru Sacchimu se podařilo proměnit industriální prostor s omezeným potenciálem na světlé, stylové a současné prostředí přidáním nových architektonických a dekorativních prvků.


                  Galerie Fluid spaces

V historickém paláci v Římě se pracovní prostory italské holdingové společnosti mohou pochlubit pozoruhodným designem, který přináší dokonalou formální jednotu ve spojení interiérových prvků a dekorativních tapet.


                  Meliá Plaza

Společnost Boconni Projects proměnila suterén Meliá Plaza, prestižní pohostinské struktury umístěné v srdci Valencie, na sofistikovanou snídaňovou místnost.


                  Galerie Private residence ve Frankfurtu

Soukromá rezidence ve Frankfurtu. Koupelna se díky použití tapet Glamora proměnila v okouzlující mořské dno v teplých odstínech.


                  Galerie Riso Restaurant

Římská restaurace Riso se rozkládá na ploše 1000 m² a připomíná exkluzivně navrženou tropickou oázu.


                  Galerie The art of deep relaxation

Design fitness center, prostor pro provozování jógy, lázní a wellness zařízení je jedním ze středů zájmu studia aledolci&co, designérů nového CBD Spa ve SchlossHotelu v Zermattu.


                  Galerie The fifth façade

Základní principy restaurace La Pista na střeše turínského Lingotta, navržené studiem interiérové architektury Velvet Lab, spojují architektonickou krásu a dědictví lokality s konceptem luxusu a udržitelnosti. Tyto aspekty jsou rozvíjeny používáním ekologicky kompatibilních materiálů a krytin včetně organických tapet GlamPure.


                  Galerie The rediscovered space

Zrekonstruovaná soukromá rezidence od Delisou Merli na via Saragozza v Boloni. Interiérový designér dokázal skloubit potřeby zákazníka s možnostmi, které konstrukce nabízí, do celkové harmonie prostoru.


                  Galerie Zurich airport

Letiště v Curychu. Mediterraneo, motiv tapety, patřících do sbírky Genesis věnované materiálu GlamFusion, byl použit k výzdobě stěn jednoho z veřejných prostor na letišti v Curychu.