Domů GLAMORA

Zobrazit tapety

Originální tapety na míru od společnosti GLAMORA


Hledáte tapety na míru, vyrobené na zakázku jako váš jedinečný originál? Spustili jsme pro vás internetové stránky designovetapety.cz. Kompletní nabídka výrobce GLAMORA obsahuje originální vzory od italských návrhářů. Tapety lze vytisknout až do délky devíti metrů neopakujího vzoru. Jsou vyrobené na špičkových a vysoce esteticky příjemných materiálech.

Společnost Glamora již od roku 2010 vyrábí originální tapety na míru. Nejkvalitnější materiály, jedinečné vzory a sofistikované barevné tóny definují étos a estetiku značky.

Kolekce Glamora jsou výsledkem mezinárodního průzkumu aktuálních trendů a jsou realizovány s citlivostí a vkusem. Charakteristickým rysem je neustálý závazek k inovacím. Sledování trendů a vývoje přináší tapety, jejichž textura je příjemná na dotek a které jsou ekologické a recyklovatelné.

Tapety Glamora používají prestižní architektonická, interiérová a designová studia v Evropě i po celém světě. Profesionálové nacházejí ve společnosti Glamora partnera pro realizaci svých unikátních projektů.

AWARDS

Všechny kolekce tapet Glamora jsou vyráběny na míru a lze je přizpůsobit co do barvy, tvaru a velikosti, aby vyhovovaly specifickým potřebám interiérových designérů a projektantů.

Pro zadání tapety do výroby stačí vybrat požadovaný vizuál, barvu a zadat velikost stěny. Následně náš grafik přizpůsobí vzor tak, aby byl dokonale integrován s prostorem a perfektně přizpůsoben velikosti stěny. Teprve po schválení předloženého náhledu Glamora vytiskne tapetu na vybraný materiál.