Domů
Madama Butterfly Collection

Kolekce Madama Butterfly je výsledkem fascinující cesty za poznáním, která zkoumá japonskou kulturu a její odrazy v evropském světě. Jedná se o poctu opeře Giacoma Pucciniho stejného názvu, která je charakterizována dokonalou rovnováhou mezi kompoziční svobodou a přísnou geometrií, mezi logikou a citem. Cílem je vyvolat klidnou a vzácnou eleganci, která evokuje emoci setkání Východu a Západu, současnosti a tradice, stejně jako různých materiálů, a vytváří tak nevídané efekty.

Kolekce Madama Butterfly se skládá z pěti motivů, jejichž názvy evokují některé z nejpoetičtějších veršů z Pucciniho opery. Každý z nich je tvořen kombinací prvků z různých materiálů, které spolu komunikují díky přítomnosti tenkého zlatého spojovacího profilu.

Výsledkem je návrh tapet s předdefinovanými rozměry, všechny o výšce tří metrů, ale s různými šířkami, což umožňuje profesionálům velkou kompoziční a dekorativní autonomii. S tímto inovativním konceptem vytvořila Glamora kolekci s výrazným smyslovým charakterem, rozšiřující tradiční kanony dekorace stěn a transformující tapetu na skutečnou architektonickou instalaci integrovanou do interiérového designu. Barevná paleta, která se objevuje, je symfonií šedých, růžových, slonovinových a krémových tónů, ideálních pro rafinované a současné interiéry v neustálém dialogu mezi minimalismem a vkusem pro dekoraci.

Kolekce Madama Butterfly ztělesňuje eleganci a rafinovanost, kterou lze očekávat od značky Glamora. Představuje kombinaci jemných materiálů, promyšleného designu a detailního zpracování, vše spojeno dohromady s precizností a vkusem. Tato kolekce není jen jednoduchou dekorací stěn, ale skutečnou architektonickou instalací, která vdechne vašemu interiéru nový život.

Katalog kolekce Madama Butterfly ke stažení