Domů Materiály
GlamDecor

GlamDecor

Jedná se o ideální tapetu pro jednoduché a rychlé pokrytí stěn, stropů i dveří. Tapeta je složena z vrstvy netkané textilie potažené PVC a nabízí výborné vlastnosti, pokud jde o kvalitu, trvanlivost, estetiku a hygienu. Vyrábí se za použití ekologicky šetrných prodyšných barev bez zápachu. Tapeta odolává většině chemických čistících prostředků. Tapeta GlamDecor má jemnou povrchovou úpravu, která zvýrazňuje texturu motivu. Tapeta je odolná a může být použit ve veřejných prostorech a v prostředí náchylných k poškození. Vynikající světlostálost výrazně snižuje riziko vyblednutí tiskových barev, barvy tapety zůstanou zářivé po dlouhou dobu.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamDecor
GlamTrace

GlamTrace

Reliéfní tapeta, která evokuje ruční papír a dodává kresbě hloubku. Tenký matný texturovaný povrch vytváří jemné chromatické efekty.

Měkká netkaná textilie je vyrobena z lisovaných celulózových vláken – podle přísných mezinárodních norem z celulózy pocházející z ekologicky udržitelných lesů s cílem zachovat rozmanitost přírody.
Materiál neuvolňuje těkavé látky, které mohou způsobit znečištění vnitřního ovzduší.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamTrace
GlamPure

GlamPure

GlamPure je tapeta vyrobená výhradně z rostlinných surovin. Základním materiálem je evropský len. Jeho vysoce funkční textilní vlákno vdechuje tapetě živost přirozeně nepravidelnou texturou. Tato organická tapeta byla vytvořena, aby splnila touhy všech, kteří milují krásu a eleganci a zároveň hledají udržitelná řešení interiérového designu.

Vyrobeno z čistého evropského lnu, ekologicky šetrného a kompostovatelného rostlinného textilního vlákna.
Tapeta GlamPure se zaměřuje na udržitelné materiály s minimální ekologickou stopou.
Použité textilní vlákno má zvýšené izolační a termoregulační vlastnosti.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamPure
GlamFusion®

GlamFusion®

Patentovaná vodotěsná tapeta. Nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření. Tapeta GlamFusion® je určena pro přímý styk s vodou v koupelnách, bazénech a jiných vlhkých prostorách. Dokonalá kombinace technické funkčnosti a stylu je ideální krytinou pro stěny, které přicházejí do styku s vodou nebo jsou vystaveny intenzivní mechanické síle či chemickému působení.

  • Hydroizolační tapeta nedovolí, aby se do spodní vrstvy dostala voda.
  • Není potřeba nanášet žádné další ochranné materiály ani hydroizolaci.
  • Speciální povrchová úprava je odolná vůči poškrábání.
  • Materiál tapety je odolný i vůči většině chemických detergentů.
  • Tapeta je ultralehká a velmi snadno se instaluje.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamFusion®
GlamSatin

GlamSatin

GlamSatin je mimořádně kvalitní materiál, který se třpytí a dokáže vyvolat dojem pohybu jemného hedvábí. Je vyroben z viskózové tkaniny s minerální práškovou úpravou. Díky svému vynikajícímu duhovému vroubkování odráží světlo, vizuálně pak každý zobrazený detail získává neobyčejně přirozený a opticky výrazný tvar.

Instalační manuál
Technická karta
Péče o tapety

Nabídka tapet GlamSatin
Madama Butterfly System

Madama Butterfly System

Glamora vyvinula řadu materiálů s přirozenou duší, které jsou navrženy tak, aby se vzájemně harmonicky kombinovaly a vyjadřovaly vzhled spojující současnost s tradicí. Tato kombinace materiálů se nazývá Madama Butterfly System a zahrnuje následující prvky:

GlamBirch: Jedná se o lehký list břízy, který zdůrazňuje hřejivou podstatu dřeva. Tento materiál přináší do prostoru přírodní a teplý vzhled.
GlamRafia: Tento materiál je vyrobený z tkaných rostlinných vláken a vyniká hustým a nepravidelným vizuálním rytmem. Hraje si se světlem a zdůrazňuje jeho efekty, přispívající tak k dynamické atmosféře.
GlamCork: Využívá krásu běleného korku a přidává rafinovanou atmosféru do prostoru. Tento materiál je známý svou přírodní a elegantní estetikou.
GlamVelour: Tento materiál je sametově hebký na dotek i na pohled a slouží k jemnému ozdobení prostoru. Je navržený s paletou jemných odstínů, které dodávají prostoru luxusní vzhled.

Madama Butterfly System spojuje také dva další materiály:
GlamPure: Jedná se o netkanou textilii vyrobenou z čistého lnu a viskózy. Tento materiál přináší přírodní a organický prvek do prostoru.
GlamSatin: GlamSatin je viskóza s minerálním práškem, která je ošetřena speciální duhovou úpravou, evokující lesk hedvábí. Tento materiál přináší do prostoru sofistikovanou a zářivou atmosféru.
Kombinace těchto materiálů v rámci Madama Butterfly System umožňuje vytvořit prostor s harmonickým spojením přírodních prvků, elegancí a jemností.

Instalační manuál

Technická karta

AcousticShield™

AcousticShield™

AcousticShield™ představuje špičkové akustické řešení, které integrací dvou vzájemně se doplňujících vrstev - 3mm zvukově pohltivého podkladu a dekorativního obkladu z materiálu GlamTrace - vytváří akustickou bariéru, která tlumí zvuk. Tento systém nejen podporuje atmosféru akustického komfortu, ale také zajišťuje estetickou dokonalost tapet Glamora. Zvukotěsnost systému AcousticShield™ se zvyšuje v závislosti na velikosti pokryté plochy v prostoru.

Instalační manuál
Technická karta
Péče o tapety

ECOPUR® by Oltremateria®

ECOPUR® by Oltremateria®

ECOPUR® jeysoce účinný dvousložkový ochranný prostředek na vodní bázi s ionizačním účinkem, který pomáhá zabraňovat množení bakterií a virů. Tato ekologická pryskyřice s aktivním ionizujícím účinkem čistí a zlepšuje vzduch v místnostech. Kromě toho ECOPUR® zvyšuje odolnost povrchu proti opotřebení a zjednodušuje postupy čištění, protože odpadá potřeba použití chemických čisticích prostředků.

Instalační manuál
Technická karta

GlamCanvas

GlamCanvas

GlamCanvas je moderní tapeta vyrobená z vysoce kvalitní viskózové tkaniny, tvořící osnovu tapety. Je povrchově upravená minerálním práškem a akrylátem na vodní bázi, doplněný podložkou z netkané textilie (TNT). Materiál připomíná malířská plátna a spojuje eleganci s vysokou odolností proti opotřebení, otěru a skvrnám.

Instalační manuál

Technická karta

Nabídka tapet Glam Canvas
GlamVelour

GlamVelour

GlamVelour je materiál připomínající samet, vyrobený z eco - Alcantry, která je měkká na dotek a příjemná na pohled. Materiál je k dispozici ve čtyřech odstínech: ecru, London smoke grey, sage green a camel.

Instalační materiál

Technická karta

Nabídka tapet Glam Velour