Domů Materiály
GlamDecor

GlamDecor

Jedná se o ideální tapetu pro jednoduché a rychlé pokrytí stěn, stropů i dveří. Tapeta je složena z vrstvy netkané textilie potažené PVC a nabízí výborné vlastnosti, pokud jde o kvalitu, trvanlivost, estetiku a hygienu. Vyrábí se za použití ekologicky šetrných prodyšných barev bez zápachu. Tapeta odolává většině chemických čistících prostředků. Tapeta GlamDecor má jemnou povrchovou úpravu, která zvýrazňuje texturu motivu. Tapeta je odolná a může být použit ve veřejných prostorech a v prostředí náchylných k poškození. Vynikající světlostálost výrazně snižuje riziko vyblednutí tiskových barev, barvy tapety zůstanou zářivé po dlouhou dobu.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamDecor
GlamTrace

GlamTrace

Reliéfní tapeta, která evokuje ruční papír a dodává kresbě hloubku. Tenký matný texturovaný povrch vytváří jemné chromatické efekty.

Měkká netkaná textilie je vyrobena z lisovaných celulózových vláken – podle přísných mezinárodních norem z celulózy pocházející z ekologicky udržitelných lesů s cílem zachovat rozmanitost přírody.
Materiál neuvolňuje těkavé látky, které mohou způsobit znečištění vnitřního ovzduší.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamTrace
GlamPure

GlamPure

GlamPure je tapeta vyrobená výhradně z rostlinných surovin. Základním materiálem je evropský len. Jeho vysoce funkční textilní vlákno vdechuje tapetě živost přirozeně nepravidelnou texturou. Tato organická tapeta byla vytvořena, aby splnila touhy všech, kteří milují krásu a eleganci a zároveň hledají udržitelná řešení interiérového designu.

Vyrobeno z čistého evropského lnu, ekologicky šetrného a kompostovatelného rostlinného textilního vlákna.
Tapeta GlamPure se zaměřuje na udržitelné materiály s minimální ekologickou stopou.
Použité textilní vlákno má zvýšené izolační a termoregulační vlastnosti.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamPure
GlamFusion®

GlamFusion®

Patentovaná vodotěsná tapeta. Nevyžaduje žádné další hydroizolační ošetření. Tapeta GlamFusion® je určena pro přímý styk s vodou v koupelnách, bazénech a jiných vlhkých prostorách. Dokonalá kombinace technické funkčnosti a stylu je ideální krytinou pro stěny, které přicházejí do styku s vodou nebo jsou vystaveny intenzivní mechanické síle či chemickému působení.

  • Hydroizolační tapeta nedovolí, aby se do spodní vrstvy dostala voda.
  • Není potřeba nanášet žádné další ochranné materiály ani hydroizolaci.
  • Speciální povrchová úprava je odolná vůči poškrábání.
  • Materiál tapety je odolný i vůči většině chemických detergentů.
  • Tapeta je ultralehká a velmi snadno se instaluje.

Instalační manuál
Technická karta

Nabídka tapet GlamFusion®
GlamSatin

GlamSatin

GlamSatin je mimořádně kvalitní materiál, který se třpytí a dokáže vyvolat dojem pohybu jemného hedvábí. Je vyroben z viskózové tkaniny s minerální práškovou úpravou. Díky svému vynikajícímu duhovému vroubkování odráží světlo, vizuálně pak každý zobrazený detail získává neobyčejně přirozený a opticky výrazný tvar.

Instalační manuál
Technická karta
Péče o tapety

Nabídka tapet GlamSatin