Domů Kolekce
Creative Collection

Creative Collection

Průběžně aktualizovaná kolekce designových motivů od společnosti Glamora. Ty vznikají na základě mezinárodního průzkumu prováděného za účelem identifikace nových trendů. Zcela originální kolekce jsou jedinečně interpretovány s citlivostí charakteristickou pro značku Glamora.

Zobrazit tapety Creative Collection
Divina Collection

Divina Collection

Kolekce tapet nabízejí scény a atmosféru inspirované obdobím art deco. Přináší eleganci a živost vzdouvajících se hedvábných šatů ikonických žen té doby. Tapety jsou vyrobeny ze speciálně vyvinutého materiálu GlamSatin, který zaujme svým nenápadným luxusem a leskem. Na neutrálním pozadí zemitých tónů ožívají botanické vzory v odstínech zlata, mosazi a platiny. Opulentní tropická zeleň, okvětní lístky a světlé rozkvetlé větve dodávají vnitřním prostorům jemnou a povzbuzující auru.

Zobrazit tapety Divina Collection
Capri Collection

Capri Collection

Voděodolná kolekce tapet na materiálu GlamFusion je inspirována modrým ostrovem Capri, jeho středomořskou přírodou, mořským dnem, krajinou a architekturou.

Díky své středomořské přírodě, kaleidoskopickým mořským odstínům a vilám zasazeným do krajiny poskytuje Capri této kolekci nebývalý zdroj inspirace. Esence modrého ostrova je přenesena do kompozic prostřednictvím bílé barvy tradičních domů na ostrově Capri a botanických prvků zpracovaných v uměleckém stylu a barvách trompe l’oeil.

Zobrazit tapety Capri Collection
Genesis Collection

Genesis Collection

Kolekce tapet Genesis oslavuje vodu jako prapůvodní a nenahraditelný element a rozvíjí téma rostlin prostřednictvím velkoplošné grafiky, éterických stínů a abstraktních impresí, od exotických tropických pralesů až po louky s obrovskými květy.

Kolekce je koncipována jako éterické dioráma zobrazující řadu vizuálních příběhů, evokuje třpytivá zrcadla Monetových obrazů a vyjadřuje krásu a předivo života naší planety v barevné paletě tvořené převážně modrou a zelenou.

Zobrazit tapety Genesis Collection
Hydra Collection

Hydra Collection

Hydra Collection na voděodolném materiálu GlamFusion přináší atmosféru sluncem zalitého stejnojmenného řeckého ostrova vybízející k odpočinku. Kolekce Hydra je věnována vnitřním prostorům, zachycuje momentky z přírody a nádherné výhledy do malých skalnatých zátok nebo na kláštery na vrcholcích útesů. Barevná paleta zahrnuje barvy krajiny v řadě sytých odstínů, které oživí a osvěží jakýkoli prostor určený pro blaho těla i mysli.

Zobrazit tapety Hydra Collection
Jardin d'Hiver Collection

Jardin d'Hiver Collection

Dekorativní vzory kolekce Jardin d'Hiver s tematikou krajiny jsou inspirovány kouzlem zimních zahrad, jejich elegantními železnými a skleněnými konstrukcemi orientovanými na jih, zachycujícími sluneční svit a chránícími v nejchladnějších měsících citrusové stromy a exotické květiny.

Tato unikátní skleníková stavba vznikla v 18. století. V 19. století byla chápána jako prosklený prostor spojený s honosným sídlem, kde se nacházejí rostliny a bylinky. V průběhu času byla postupně začleněna jako soukromý prostor do obývacího pokoje severoevropských domů, ve kterém si lze užívat přírody i v těch nejchladnějších měsících.

Zobrazit tapety Jardin d'Hiver
Komorebi Collection

Komorebi Collection

Kolekce Komorebi v japonském stylu vyzývá ke spojení s přírodou. Na organickém materiálu GlamPure evokuje pohyb slunečního světla skrze listí stromů, přichází s vizí klidu a energie, která přináší do prostoru další rozměr. Kolekce Komorebi byla vytvořena pro naplnění touhy těch, kdo milují krásu a eleganci a hledají udržitelná řešení interiérového designu.

Zobrazit tapety Komorebi Collection
Arcadia Collection

Arcadia Collection

Kolekce tapet Arcadia představuje moderní interpretaci krásy inspirovanou řecko-římským klasicismem, idealizovanou pro současné luxusní interiéry. Jedinečná řada tapet, která je synonymem inovativního figurálního designu a sochařské estetiky. Kolekce se skládá z deseti unikátních kusů, každý v jednotné barevné variantě a z kvalitních materiálů, které dodávají každému interiéru výjimečný charakter. Každá tapeta je nabízena v jedné barevné variantě, v předem definovaných materiálech a skládá se z dvojitého figurálního modulu, který lze kombinovat se dvěma doplňkovými moduly. Jádrem kolekce je kombinace ručně vyráběných materiálů a měkkých tkanin výjimečné kvality.Barevná paleta kolekce Arcadia zahrnuje teplé prachové odstíny a neutrální tóny, obohacené o prvky přírodních pigmentů, včetně živé

Zobrazit tapety Arcadia Collection
Madama Butterfly System

Madama Butterfly System

Kolekce Madama Butterfly se skládá z pěti motivů, jejichž názvy evokují některé z nejpoetičtějších veršů z Pucciniho opery. Každý z nich je tvořen kombinací prvků z různých materiálů, které spolu komunikují díky přítomnosti tenkého zlatého spojovacího profilu.

Více o kolekci Madama Butterfly